0

Polskie seriale w Kino Polska

W październiku Kino Polska pokaże kilka polskich seriali, które zyskały dużą popularność wśród widzów. Będą to „Misja Afganistan”, „Siedem życzeń” i „Kapitan Sowa na tropie”.

„Misja Afganistan” (sobota, godz. 22.05, od 12 października) opowiada o polskich żołnierzach walczących w Afganistanie, ich pełnej niebezpieczeństw pracy i konfliktach we własnym oddziale. W rolach głównych występują m.in.: Paweł Małaszyński, Tomasz Schuchardt, Eryk Lubos, Sebastian Fabijański, Piotr Rogucki i Ilona Ostrowska.

„Siedem życzeń” (niedziela, po godz. 9.00, od 13 października) to serial dla młodzieży, który przedstawia przygody Darka, ucznia szóstej klasy, mieszkającego na warszawskim blokowisku i prowadzącego mało ciekawe życie. Wszystko się zmienia, gdy ratuje z rąk chuliganów czarnego kota. Nowy towarzysz okazuje się wcieleniem egipskiego kapłana, Rademenesa, który za uratowanie życia postanawia spełnić siedem życzeń swego wybawcy.

„Kapitan Sowa na tropie” (niedziela, godz. 16.55, od 13 października) to pierwszy polski serial kryminalny, którego bohaterem jest błyskotliwy i pozbawiony zahamowań w tropieniu przestępstw milicjant. To sympatyczna i pełna nostalgii wyprawa do lat 60., w której nie brakuje mrożących krew w żyłach pościgów i ciekawych zwrotów akcji.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *