0

TV Online – serwis i aplikacja mobilna Vectry

Vectra rozwija swój serwis i aplikację mobilną, która pozwala na oglądanie kanałów telewizyjnych online. Abonenci, posiadający dostęp do kanałów: HBO, HBO2, HBO3, Cinemax i Cinemax2 na dekoderze, mogą oglądać te programy również w usłudze TV Online. Wprowadzona została także usługa Catch-up TV, umożliwiająca swobodne oglądanie programów emitowanych do 7 dni wstecz – na 47 kanałach.

– Naszym celem jest posiadanie najlepszej oferty TV Everywhere na polskim rynku. Dodanie nowych kanałów i funkcjonalności w usłudze TV Online ma ten cel mocno wspierać. Oferujemy obecnie najbogatszą ofertę programową wśród operatorów kablowych oraz szereg funkcjonalności, które mają zapewnić naszym Klientom swobodny, nowoczesny i intuicyjny dostęp do usługi. A to dopiero początek, nieustannie pracujemy nad kolejnymi nowościach i udogodnieniami odpowiadającymi na potrzeby klientów. Na początku przyszłego roku, nasz serwis i aplikacja mobilna, zostaną wzbogacone o atrakcyjną bibliotekę VOD – zapowiada Tomasz Żurański, Prezes Zarządu Vectra S.A.

Serwis i aplikacja mobilna TV Online, oferowana przez Vectrę, zapewnia dostęp do programów telewizyjnych przez Internet w domu i poza domem, w tym również na terenie Unii Europejskiej. Dostęp do aplikacji jest bezpłatny i mogą z niego korzystać wszyscy Klienci telewizji cyfrowej Vectry oraz usługi internetowej (stacjonarnej i mobilnej), posiadający pakiet HBO, Cinemax lub Eleven.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *