0

Vectra z nowymi kanałami

Sieć Vectra poszerza listę kanałów w jakości HD, do jej oferty dołącza kanał Nat Geo People HD, TV4 HD i Polsat Film HD. W sumie to już 131 kanałów w jakości HD w ofercie tej sieci.

Nat Geo People HD (pozycja w dekoderze numer 510, od pakietu Platynowego) to kanał dokumentalny, prezentujący historie pełnych pasji osób, które inspirują i dzielą się swoim doświadczeniem z widzami. Nadawane materiały skierowane są głównie do kobiet: „Dolce vita według Davida Rocco”, „Czworo niemowląt na sekundę”, ale program stacji obejmuje również bardziej uniwersalne treści, do których zalicza się „Weterynarz z powołania” i „Zawód: lekarz”.

Od 8 listopada klienci Vectry będą także mieli dostęp do innych nowych kanałów. Telewizja wPolsce.pl (pozycja numer 825, od pakietu Złotego) – to kanał publicystyczno-informacyjny, który prezentuje programy poświęcone historii, polityce oraz problemom społecznym. TV Okazje.pl (pozycja numer 712, od pakietu Srebrnego) – to kanał telezakupowy, prezentujący produkty z różnych kategorii. Codziennie, w godzinach od 6:00 do 22:00, widzowie mogą oglądać i zamawiać między innymi artykuły odchudzające, sprzęt sportowy, czy akcesoria dla domu.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *