0

Nowy kanał telewizyjny 8TV rozpoczął nadawanie

8TV to nowy kanał telewizyjny, który zaczął nadawać od środy 28 września. Dostęp do niego można mieć przez pierwszy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), gdzie zastąpił on Eskę TV, jak również przez satelitę i sieć kablową.

8TV jest kanałem o charakterze muzyczno-rozrywkowym i będzie prezentować popularną, pogodną muzykę współczesną: głównie POP, ale też największe hity lat 80-tych i 90-tych. W jego ofercie znajdą się także zagraniczne seriale, m.in: „Jej Szerokość Afrodyta” (ang Drop Dead Diva), reality show „Projekt: Mąż” (ang School for husbands), programy poradnikowe, np: „Godzina z” (produkcja własna 8TV), czy „Trinny i Susannah ubierają Norwegię” (ang Trinny&Susannah’s Makeover: Mission Norway) oraz produkcje kulinarne, typu: „Po prostu po włosku” (ang Simply Italian).

Na zlecenie 8TV produkowany będzie również program typu makeover „Nowa Ja!” z Katarzyną Cichopek w roli prowadzącej, która wspiera wizerunkowe i psychiczne przemiany bohaterek projektu. Kolejny projekt własny kanału 8TV to rozrywkowy program „Taka sytuacja”, gdzie znani aktorzy i osobowości świata mediów będą opowiadać o swoich perypetiach i wpadkach związanych z życiowymi problemami.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *