0

Nowy kanał Metro rozpocznie nadawanie 2 grudnia

Nowy kanał Metro rozpoczyna nadawanie już 2 grudnia 2016 roku. Jego nadawca, spółka Green Content zawarła umowę ze spółką Emitel na umieszczenie programu telewizyjnego Metro w multipleksie ósmym i zapewnieniu mu nieprzerwanej cyfrowej transmisji sygnału multipleksu MUX8 w standardzie DVB-T.

Metro będzie nowym kanałem o uniwersalnym o profilu filmowo-dokumentalno-lifestyle’owym, kierowanym do szerokiego grona odbiorców poszukujących ciekawej, jakościowej rozrywki. Proponowane w nim treści będą podążać za zainteresowaniami współczesnego widza, tak więc na antenie znajdą się m.in. wyraziste filmy, światowej klasy seriale, odważne dokumenty, jak również programy o stylu życia czy też publicystka poruszająca tematy, którymi żyje opinia publiczna.

Umowa z Emitel została zawarta na czas określony od 1 grudnia 2016 do 28 grudnia 2025 roku, a zatem na czas obowiązywania koncesji na rozpowszechnianie programu telewizyjnego Metro udzielonej na rzecz Green Content. Łączna szacowana wartość umowy w jej przewidywanym okresie obowiązywania wynosi około 62 mln zł.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *