0

Nowy kanał muzyczny – Polsat Music HD

W ofercie kanałów muzycznych pojawiła się nowa propozycja, to Polsat Music HD. Kanał ten będzie prezentował największe hity ze światowych i polskich list przebojów. Na rynku telewizyjnym zastąpi kanał Muzo TV.

Polsat Music HD to stacja dla masowego odbiorcy, zaproponuje nam utwory najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych, a także te, które najczęściej rozbrzmiewają w stacjach radiowych. Ramówka kanału zostanie podzielona na kilka pasm: od 6:00 do godziny 10:00 zostaniemy rozbudzeni przez „Poranne HITY”, by następnie do 13:00 słuchać „Gorących HITów”, a od 13:00 aż do godziny 16:00 pasma „Tylko HITY”. W godzinach wieczornych na antenie nowego kanału również nie zabraknie popularnej muzyki.

Polsat Music będzie można oglądać w jakości HD na platformach satelitarnych, w telewizjach kablowych i za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA.

Warto zaznaczyć, że Polsat Music HD to już drugi kanał muzyczny w Grupie Polsat, która jest też nadawcą popularnego kanału Disco Polo Music.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *