0

Jean-Claude Van Damme na antenie Warner TV

Stacja Warner TV przygotowała cykl filmów z legendą kina akcji lat 90. Jean-Claude Van Damme’m. Aktor ten zasłynął z doskonałej znajomości technik karate i kickboxingu, które zresztą trenował zawodowo. Sceny walk często sam reżyserował, a filmy z jego udziałem cieszyły się ogromną popularnością.

W sierpniowym cyklu zaprezentowane zostaną kolejno:

„Czarny orzeł” (4 i 25 sierpnia), w którym Van Damme wciela się w agenta CIA. Jego zadanie to odnalezienie ukrytej broni, ale w trakcie poszukiwań trafia na dodatkową przeszkodę: łup chce zdobyć agent KGB. Dwie postaci wyruszą w morderczą pogoń, której celem jest zdobycie broni za wszelką cenę.

„Nieuchwytny cel” (18 sierpnia), którego historia rozpoczyna się od poszukiwania zaginionego ojca przestraszonej dziewczyny. Po drodze Chance zostaje wmieszany w mafijne porachunki, a amatorskie śledztwo zamienia się w walkę na śmierć i życie.

„Uciec, ale dokąd?” (11 sierpnia), gdzie Van Damme gra uciekiniera z zakładu karnego. Posesja, którą wybrał na swoją kryjówkę, należy do nękanej kobiety. Główny bohater postanawia stanąć w jej obronie.

„Lwie serce” (11 sierpnia), opowiada o uciekinierze z Legii Cudzoziemskiej, który bardziej niż własne bezpieczeństwo i korzyści ceni dobro rodziny. Bierze udział w nielegalnych walkach, by wygrać pieniądze i oddać je poszkodowanej rodzinie zmarłego brata, który został brutalnie zamordowany i pozostawił po sobie żonę i dziecko.

Cykl uzupełnią „6 kul” (4 sierpnia), „Nagła śmierć” (25 sierpnia) i „Quest” (18 sierpnia).

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *