0

Metro z nowym pasmem dla dzieci

Stacja Metro wprowadza od 2 października pasmo rozrywki dla najmłodszych widzów, znajdą się w nim najpopularniejsze kreskówki, m.in. New Looney Tunes, Batwheels oraz Tom i Jerry Show.

W ramówce stacji nie zabraknie najpopularniejszych animowanych serii. Pierwszą z nich będą „Nowe Zwariowane Melodie” (w poniedziałki i wtorki o godz. 6:00). Seria opisuje nowe perypetie Królika Bugsa oraz jego przyjaciół, m.in. Kojota, Diabła Tasmańskiego, Yosemite Sama i wielu innych. W każdym odcinku główny bohater stanie do walki ze swoimi wrogami – jednak nie sam – ale z pomocą nowych przyjaciół: wiewiórki Squeaksa oraz Wielkiej Stopy.

Następną kreskówką jest legendarny „Tom i Jerry Show” (od środy do piątku o godz. 6:00). Kultowi rywale, ale w nowej odsłonie, ich niekończące się zatargi, sprawiły, że stali się ulubieńcami najmłodszej publiczności. Ta seria to nowa wersja klasycznego serialu. W każdym odcinku, bohaterowie kreskówki bawią młodych widzów szalonymi pościgami, wymyślnymi sztuczkami i udowadniają, że ich możliwości są nieskończone.

Z kolei fabuła „Batwheels” (od poniedziałku do piątku o godz. 6:30), osadzona w świecie Batmana, skupia się na przygodach grupy niezwykłych pojazdów, które łączą siły, aby wspólnie zwalczać przestępczość i dbać o bezpieczeństwo Gotham City Batwheels jest pierwszą kreskówką DC Comics adresowaną do najmłodszego, przedszkolnego widza.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *