0

Australian Open na dłużej w Discovery Sports

Otwarte mistrzostwa Australii w tenisie, czyli wielkoszlemowy Australian Open na dłużej zagości w Eurosporcie, stacji należącej do Discovery Sports. Nowa dziesięcioletnia umowa została zawarta między Tennis Australia i amerykańskim nadawcą.

Mamy ogromne doświadczenie w pokazywaniu tenisa na najwyższym poziomie wielomilionowej widowni, która może wybrać sobie platformę, na której śledzi wszystko, co najistotniejsze w Wielkim Szlemie. Dzięki długoletniej umowie na prawa do Australian Open możemy wynieść relacje na jeszcze wyższy poziom, wykorzystując zasięg i potencjał marki, kanałów i platform Discovery, w tym Eurosportu i serwisu discovery+. Będziemy pracować z Tennis Australia nad dotarciem do nowych widzów i opowiadaniem im pasjonujących historii. Wszystko po to, aby turniej się rozwijał – powiedział Andrew Georgiou, President of Sports, Discovery.

Discovery w ramach nowej umowy będzie produkowało programy, mające na celu przybliżyć widzom jeden z najważniejszych turniejów tenisowych roku. Wraz prawami do Australian Open stacja nabyła również wyłączne prawa do turniejów poprzedzających Australian Open, w tym turnieju ATP w Adelajdzie.

Przez ponad 25 lat Eurosport pokazywał Australian Open w Europie i jesteśmy bardzo szczęśliwi z przedłużenia partnerstwa mającego tak pięknego historię. Nie możemy się doczekać innowacyjnych relacji w kanałach otwartych i płatnych oraz platformach cyfrowych Eurosportu i Discovery, a także poznawania kolejnych historii z życia graczy – zarówno tego na korcie, jak i poza nim – przez cały rok – powiedział Craig Tiley, CEO, Tennis Australia, Tournament Director, Australian Open

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *