0

TOYA rozszerza swoją ofertę kanałów w HD

Telewizja kablowa TOYA zapowiedziała poszerzenie swojej bogatej oferty kanałów cyfrowych o kolejne w jakości HD. Tym samym łączna liczba kanałów HD w ofercie tej telewizji wyniesie aż 127.

W skład nowych kanałów wejdą dwa, które dotychczas były jedynie w wersji SD, a są to: Discovery Science HD (pozycja w dekoderach numer 313) i Discovery Life HD (pozycja numer 314). Co więcej, kanał Discovery Turbo Xtra HD zyskał szerszy zasięg, jako że został przeniesiony z pakietu Wygodnego do Oszczędnego.

Jak podkreśla Dyrektor Generalny TOYA, Jacek Kobierzycki to nie koniec udogodnień związanych z programami z serii Discovery: „Warto zaznaczyć, że obecnie wszystkie kanały z grupy Discovery: Discovery Channel, Discovery Turbo Xtra, Discovery Science, Discovery Life, Discovery Historia, ID Investigation Discovery i TLC są dostępne w darmowej aplikacji TOYA GO, zarówno w domu jak i poza domem, a od niedawna także za granicą, na obszarze całej Unii Europejskiej. Możliwość oglądania wymienionych kanałów jest uzależniona od odpowiedniego pakietu posiadanego przez Abonenta„.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *