0

TOYA rozszerza swoją ofertę kanałów w HD

Telewizja kablowa TOYA zapowiedziała poszerzenie swojej bogatej oferty kanałów cyfrowych o kolejne w jakości HD. Tym samym łączna liczba kanałów HD w ofercie tej telewizji wyniesie aż 127.

W skład nowych kanałów wejdą dwa, które dotychczas były jedynie w wersji SD, a są to: Discovery Science HD (pozycja w dekoderach numer 313) i Discovery Life HD (pozycja numer 314). Co więcej, kanał Discovery Turbo Xtra HD zyskał szerszy zasięg, jako że został przeniesiony z pakietu Wygodnego do Oszczędnego.

Jak podkreśla Dyrektor Generalny TOYA, Jacek Kobierzycki to nie koniec udogodnień związanych z programami z serii Discovery: „Warto zaznaczyć, że obecnie wszystkie kanały z grupy Discovery: Discovery Channel, Discovery Turbo Xtra, Discovery Science, Discovery Life, Discovery Historia, ID Investigation Discovery i TLC są dostępne w darmowej aplikacji TOYA GO, zarówno w domu jak i poza domem, a od niedawna także za granicą, na obszarze całej Unii Europejskiej. Możliwość oglądania wymienionych kanałów jest uzależniona od odpowiedniego pakietu posiadanego przez Abonenta„.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *