0

Skoki narciarskie w TVN

Nowy sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich pokaże w całości stacja TVN, a także Eurosport i platforma Player.pl. Studio i relacje ze skoczni poprowadzą znani dziennikarze: Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski. Natomiast w roli komentatorów wystąpią znani z Eurosportu: Marek Rudziński oraz Igor Błachut.

Duet naszych prowadzących to doskonałe połączenie wielkiego doświadczenia w dziennikarstwie sportowym, wiedzy, poczucia humoru i energii. Intensywnie pracujemy, by wszyscy miłośnicy skoków narciarskich w Polsce mogli znaleźć w naszych studiach coś dla siebie – rozmowy ze skoczkami i trenerami, analizy ekspertów, materiały zza kulis Pucharu Świata… Już nie możemy doczekać się początku sezonu! – podkreślił Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Skoki będą prezentowane w nowoczesnej oprawie, w specjalnym interaktywnym studio TVN będzie można zobaczyć „teleportacje” ekspertów i skoczków, czy grafiki AR (w rozszerzonej rzeczywistości, augmented reality), służące do ilustrowania informacji. Wszystko to ma uatrakcyjnić transmisje i zachęcić widzów do oglądania również pokonkursowych wywiadów i analiz. Pierwsze zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2021/22 zaplanowano w Niżnym Tagile w dniach od 19 do 21 listopada 2021 roku.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *