0

Nowy kanał Novelas+ dostępny w Polsce

Na polskim rynku telewizyjnym pojawił się nowy kanał Novelas+, który w całości poświęcony jest telenowelom tureckim i południowoamerykańskim. Stacja ma emitować ponad 1000 godzin premierowych odcinków serialowych rocznie.

Seriale opowiadają historie o przyjaźni, miłości, trudnych relacjach, zdradach, są pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych. Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące wątki znajdą się w tureckiej telenoweli „Meryem”, czy „Cenie namiętności”. W najbliższej ramówce będzie też meksykański serial „Miłość po grób”, traktujący o reinkarnacji mediowego magnata w ciele amerykańskiego zabójcy. Kolejną meksykańską produkcją będzie „Miłość i przeznaczenie”, który przedstawia historię Ivana Villagómeza, poszukującego swojego syna i sprawiedliwości, po powrocie do rodzinnego Meksyku z USA.

Od 28 grudnia 2020 roku kanał Novelas+ dostępny jest ekskluzywnie na wyłączność dla abonentów Platformy Canal+ (w dekoderach na pozycji numer 57) od podstawowego pakietu. Canal+ Polska odpowiada również za dystrybucję stacji w sieciach kablowych i sprzedaż czasu reklamowego na terenie Polski.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *