0

NC+ pokaże cały Mundial 2018 w 4K

Po raz pierwszy w historii będziemy mogli zobaczyć Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w technologii 4K. Umożliwi to platforma NC+, która na czas Mundialu uruchomi nowy kanał Canal+ 4K Ultra HD.

Platforma NC+ we współpracy z Telewizją Polską, która ma pełne prawa do transmisji Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018, zrealizuje w 4K na wyłączność dwanaście spotkań: osiem spotkań grupowych, w tym pojedynek broniących tytułu Niemców ze Szwecją, hit Portugalia – Hiszpania, a także mecze Dania – Francja, Argentyna – Chorwacja, Brazylia – Szwajcaria, Anglia – Belgia, Urugwaj – Rosja i Kolumbia – Japonia, jeden mecz 1/8 finału, jeden ćwierćfinał, jeden półfinał oraz 15 lipca wielki finał na moskiewskich Łużnikach. Pozostałe spotkania grupowe oraz mecze fazy pucharowej będą pokazane w standardzie 4K w nowym kanale TVP 4K, który również będzie dostępny na platformie NC+.

Canal+ 4K Ultra HD nie zniknie z oferty NC+ po Mundialu, będą na nim transmitowane wybrane wydarzenia sportowe, w tym m.in. mecze angielskiej Premier League, niemieckiej Bundesligi, czy hiszpańskiej LaLiga Santander oraz hity filmowe, seriale i programy dokumentalne.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *