0

Mistrzostwa Europy 2020 w TVP

Telewizja Polska przedstawiła już pełny harmonogram transmisji z meczów Mistrzostw Europy w piłce nożnej, które odbędą się w czerwcu i lipcu tego roku. Wszystkie spotkania będą transmitowane za darmo w rozdzielczości 4K, a na czas Euro 2020 kanał TVP Sport zamieni się w całodobowy kanał piłkarski.

W aplikacji mobilnej TVP Sport zostaną udostępnione dodatkowe materiały, dotyczące mistrzostw m.in. skróty, równoległe transmisje, komentarze, wywiady, konkursy. Przygotowane zostaną specjalne programy związane z imprezą m.in. „Droga do Euro 2020”, „Biało-czerwoni na Euro 2020” (relacje z przygotowań reprezentacji Polski), „Dzień na Euro 2020” (studio podsumowujące każdy dzień mistrzostw) oraz „Kronika Biało-Czerwoni”.

Euro 2020 – plan transmisji:

Piątek (12 czerwca):
• godz. 21:00, Turcja – Włochy (TVP1)

Sobota (13 czerwca):
• godz. 15.00, Walia – Szwajcaria (TVP1)
• godz. 18:00, Dania – Finlandia (TVP2)
• godz. 21:00, Belgia – Rosja (TVP1)

Niedziela (14 czerwca):
• godz. 15:00, Anglia – Chorwacja (TVP1)
• godz. 18:00, Austria – zw. barażów (TVP2)
• godz. 21:00, Holandia – Ukraina (TVP1)

Poniedziałek (15 czerwca):
• godz. 15:00, zw. barażów – Czechy (TVP1)
• godz. 18:00, Polska – zw. barażów (TVP1)
• godz. 21:00, Hiszpania – Szwecja (TVP1)

Wtorek (16 czerwca):
• godz. 18:00, zw. barażów – Portugalia (TVP2)
• godz. 21:00, Francja – Niemcy (TVP1)

Środa (17 czerwca):
• godz. 15:00, Finlandia – Rosja (TVP1)
• godz. 18:00, Turcja – Walia (TVP2)
• godz. 21:00, Włochy – Szwajcaria (TVP1)

Czwartek (18 czerwca):
• godz. 15:00, Ukraina – zw. barażów (TVP1)
• godz. 18:00, Dania – Belgia (TVP2)
• godz. 21:00, Holandia – Austria (TVP1)

Piątek (19 czerwca):
• godz. 15:00, Szwecja – zw. barażów (TVP1)
• godz. 18:00, Chorwacja – Czechy (TVP2)
• godz. 21:00, Anglia – zw. barażów (TVP1)

Sobota (20 czerwca):
• godz. 15:00, zw. barażów – Francja (TVP1)
• godz. 18:00, Portugalia – Niemcy (TVP2)
• godz. 21:00, Hiszpania – Polska (TVP1)

Niedziela (21 czerwca):
• godz. 18:00, Włochy – Walia (TVP1)
• godz. 18:00, Szwajcaria – Turcja (TVP2)

Poniedziałek (22 czerwca):
• godz. 18:00, zw. barażów – Holandia (TVP2)
• godz. 18:00, Ukraina – Austria (TVP1)
• godz. 21:00, Rosja – Dania (TVP1)
• godz. 21:00, Finlandia – Belgia (TVP2)

Wtorek (23 czerwca)
• godz. 21:00, Czechy – Anglia (TVP1)
• godz. 21:00, Chorwacja – zw. barażów (TVP2)

Środa (24 czerwca):
• godz. 18:00, zw. barażów – Hiszpania (TVP2)
• godz. 18:00, Polska – Szwecja (TVP1)
• godz. 21:00, Niemcy – zw. barażów (TVP2)
• godz. 21:00, Portugalia – Francja (TVP1)

Sobota (27 czerwca):
• godz. 18:00: 1/8 finału (TVP2)
• godz. 21:00: 1/8 finału (TVP1)

Niedziela (28 czerwca):
• godz. 18:00: 1/8 finału (TVP2)
• godz. 21:00: 1/8 finału (TVP1)

Poniedziałek (29 czerwca):
• godz. 18:00: 1/8 finału (TVP2)
• godz. 21:00: 1/8 finału (TVP1)

Wtorek (30 czerwca):
• godz. 18:00: 1/8 finału (TVP2)
• godz. 21:00: 1/8 finału (TVP1)

Piątek (3 lipca):
• godz. 18:00: 1/4 finału (TVP2)
• godz. 21:00: 1/4 finału (TVP1)

Sobota (4 lipca):
• godz. 18:00: 1/4 finału (TVP2)
• godz. 21:00: 1/4 finału (TVP1)

Wtorek (7 lipca):
• godz. 21:00: 1/2 finału (TVP1)

Środa (8 lipca):
• godz. 21:00: 1/2 finału (TVP1)

Niedziela (12 lipca):
• godz. 21:00: Finał (TVP1)

Mecze będą transmitowane również na antenie TVP Sport, w internecie na portalu tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *