0

Liga Mistrzów w Polsacie do 2024 roku

Najbardziej prestiżowe rozgrywki klubowe na Starym Kontynencie zostają w Polsacie. Telewizja Polsat będzie je pokazywać przez trzy najbliższe sezony aż do 2024 roku. Dodatkowo Polsat nabył prawa do pokazywania meczu o Superpuchar Europy UEFA, a także rozgrywek Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Zakupione prawa dotyczą wszystkich pól wykorzystania – w tym telewizji płatnej, bezpłatnej oraz internetu.

Jesteśmy dumni z tego, że pozyskaliśmy dla widzów w Polsce prawa do pokazywania Ligi Mistrzów UEFA na trzy kolejne lata. Chcemy dostarczać widzom najatrakcyjniejsze treści, a takie prawa to prawdziwa „liga mistrzów” kontentu, który widzowie będą mogli oglądać w dowolny możliwy i wybrany przez siebie sposób – zarówno w telewizji, jak i w internecie – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Podobnie jak w zeszłych sezonach wszystkie mecze Ligi Mistrzów będą pokazywane na specjalnych kanałach sportowych – Polsat Sport Premium, natomiast wybrane spotkania Polsat udostępni w swoim otwartym kanale.

Jest wiele różnych rozgrywek piłkarskich, ale żadne tak bardzo nie elektryzują kibiców z całego niemal świata jak Liga Mistrzów. Liga Mistrzów przyciąga każdego roku – co istotne na wiele miesięcy – miliony ludzi na całym świecie. Cieszę się, że najlepszą na świecie klubową piłkę nożną będzie pokazywała najlepsza od wielu lat telewizja w Polsce, z najnowocześniejszego studia sportowego i najlepszymi i najbardziej profesjonalnymi komentatorami – powiedział Marian Kmita, Dyrektor ds. Sportu Telewizji Polsat.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *