0

Kino TV będzie nadawać w jakości HD

Kino TV to kolejna stacja, która będzie nadawała w jakości HD. Sygnał HD pojawi się od początku lutego 2019 roku i będzie oferowany u wszystkich głównych operatorów kablowych i platform satelitarnych w kraju.

W programie Kino TV HD w obecnym miesiącu ukażą się: emitowany premierowo film akcji „Korpus” weteranów (1 lutego) z Jeanem-Claude’em Van Damme’em w roli głównej, wysokobudżetowa produkcja „Policja zastępcza” (10 lutego) w gwiazdorskiej obsadzie (Will Ferrel, Mark Wahlberg, Michael Keaton, Samuel L. Jackson i Dwayne „The Rock” Johnson), jeden z najlepszych filmów o miłości w historii kina „Bezsenność w Seattle” (14 lutego) ze świetnymi rolami Meg Ryan i Toma Hanksa oraz głośny horror „Koszmar minionego lata” (24 lutego) z udziałem Jennifer Love Hewitt.

Kino TV dostępny jest u operatorów telewizji satelitarnej Cyfrowy Polsat (pozycja w dekoderach numer 24) i NC+ (pozycja 67) oraz w ofertach operatorów kablowych: UPC Polska (pozycje 246/468), Vectra (pozycja 314), Multimedia Polska (pozycja 152), TOYA (pozycja 80), INEA (pozycja 222), Orange (pozycja 233), czy Netia (pozycja 168).

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *