0

Kino TV będzie nadawać w jakości HD

Kino TV to kolejna stacja, która będzie nadawała w jakości HD. Sygnał HD pojawi się od początku lutego 2019 roku i będzie oferowany u wszystkich głównych operatorów kablowych i platform satelitarnych w kraju.

W programie Kino TV HD w obecnym miesiącu ukażą się: emitowany premierowo film akcji „Korpus” weteranów (1 lutego) z Jeanem-Claude’em Van Damme’em w roli głównej, wysokobudżetowa produkcja „Policja zastępcza” (10 lutego) w gwiazdorskiej obsadzie (Will Ferrel, Mark Wahlberg, Michael Keaton, Samuel L. Jackson i Dwayne „The Rock” Johnson), jeden z najlepszych filmów o miłości w historii kina „Bezsenność w Seattle” (14 lutego) ze świetnymi rolami Meg Ryan i Toma Hanksa oraz głośny horror „Koszmar minionego lata” (24 lutego) z udziałem Jennifer Love Hewitt.

Kino TV dostępny jest u operatorów telewizji satelitarnej Cyfrowy Polsat (pozycja w dekoderach numer 24) i NC+ (pozycja 67) oraz w ofertach operatorów kablowych: UPC Polska (pozycje 246/468), Vectra (pozycja 314), Multimedia Polska (pozycja 152), TOYA (pozycja 80), INEA (pozycja 222), Orange (pozycja 233), czy Netia (pozycja 168).

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *