0

Kanały filmowe z grupy FilmBox zmienią swoje nazwy

Widzów kanałów filmowych z grupy FilmBox czeka od września niespodzianka, bowiem kanały te zmieniają swoje nazwy. FilmBox zmieni nazwę na Kino TV, natomiast FilmBox Premium na FilmBox Premium HD. Widzowie mogą być jednak spokojni, zawartość ramówki programowej pozostanie bez zmian, a rebranding ma na celu podkreślenie oferty programowej i różnorodności kanałów. Zmianie ulegnie jakość kanału premium, który od tej pory będzie emitowany w HD. Jedynym mankamentem tej zmiany jest to, że kanał FilmBox Extra przejdzie na nadawanie w SD (obecnie nadaje w HD).

W ofercie programowej kanału Kino TV (dawny FilmBox) można znaleźć kino rozrywkowe i popularne seriale. FilmBox Premium HD (dawny FilmBox Premium) będzie nadawał w jakości HD znane hollywoodzkie hity filmowe, krótko po ich premierze kinowej, a także nagradzane na festiwalach filmowych i doceniane przez widzów znakomite filmy i seriale.

Od 12 września 2017 roku w portfolio spółki Kino Polska TV SA znajdą się następujące kanały filmowe: Kino Polska, Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse, ponadto kanały tematyczne: Kino Polska Muzyka, DocuBox HD, FightBox HD, FunBox UHD, Fast&FunBox HD, 360 Tunebox, FashionBox HD, Gametoon HD, Erox HD i Eroxxx HD.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *