0

Dodatkowe kanały Eurosportu na czas Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu

Zbliża się wyjątkowy czas dla kibiców sportowych – Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Z tej okazji stacja Eurosport przygotowała specjalne dodatkowe kanały, na których będzie transmitować olimpijskie zmagania.

Eurosport 3, Eurosport 4 i Eurosport 5 rozpoczną nadawanie od 8 lutego, a transmisje z igrzysk będą trwać niemal całą dobę. W Polsce kanały te będzie można oglądać na platformie Cyfrowego Polsatu i nc+. Wszystkie kanały mają mieć polski komentarz, co sprawi, że dane wydarzenie będzie można obejrzeć z wybranym zespołem redakcyjnym. To na pewno nie lada gratka dla kibiców, którzy będą mogli śledzić zmagania swoich ulubionych dyscyplin, bez konieczności rezygnowania z polskich ekspertów.

Cyfrowy Polsat w ramach „otwartego okna” udostępni na czas igrzysk bez dodatkowych opłat wszystkie kanały Eurosportu, a także trzy kanały stacji ELEVEN SPORTS: Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 oraz Eleven Sports 3. Igrzyska będą transmitowane bez reklam, z polskim komentarzem i w jakości HD.

Sieć kablowa UPC Polska zapowiedziała, że jej abonenci otrzymają dostęp do nowych kanałów Eurosportu bez dodatkowych kosztów, ale z komentarzem w języku angielskim. Podobną ofertę przewiduje również sieć Vectra. Natomiast platforma nc+ dodatkowe kanały będzie oferowała odpłatnie, za 15 zł (lub bez dodatkowych kosztów z pakietem Canal+).

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *