0

Wystartował nowy kanał Red Top TV

Właśnie uruchomiono nowy kanał telewizyjny Red TOP TV, dostępny bezpłatnie w ofercie wybranych sieci kablowych i satelitarnych. Kanał będzie miał w swojej ramówce głównie filmy i seriale.

Nowa stacja zamierza przybliżać widzom produkcje filmowe i telewizyjne Europy Wschodniej oraz produkcje azjatyckie. Dla koneserów filmu uruchomi cykl „Po raz pierwszy w Polsce”, w którym pokaże tytuły nigdy nie dystrybuowane w kinach ani telewizji w Polsce. Aktualnie stacja ma do dyspozycji około 100 takich pozycji.

Na Red TOP TV pojawią się też remasterowane wersje popularnych niegdyś seriali, jak brazylijska „Niewolnica Isaura”, czy czeskie „Kobieta za ladą” oraz „Szpital na peryferiach”, a także „Saga Rodu Forsytów”. Stacja będzie też nadawać w formacie „Binge-watching”, czyli w specjalnych cyklach pokazywać po kilka odcinków kolejnych seriali.

Właścicielem kanału Red Top TV i Platformy Red GO jest Red Carpet Media Group S.A., nadawca kanału Red Carpet TV, poświęconego tematyce Show biznesowo-lifestylowej.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *