0

Trzeci kanał w ofercie Eleven Sports

Grupa Eleven Sports Network, która w ciągu ostatnich kilku miesięcy weszła do akcji na sportowy rynek telewizyjny w Polsce, planuje uruchomić swój trzeci kanał. Nadawca zapowiada również poszerzenie ramówki o kolejne prawa sportowe. Możliwa jest też walka o prawa do pokazywania Ekstraklasy.

Kanały Eleven i Eleven Sports nadają w Polsce od sierpnia 2015 roku, ale najważniejszy dla Grupy Eleven Sports Network okazał się ostatni miesiąc, kiedy dostęp do nowych stacji zyskali abonenci trzech największych sieci kablowych w Polsce. Dzięki temu nowe kanały docierają już do ponad 75 proc gospodarstw domowych, które są podłączone do kablówek.

Obecnie Grupa Eleven Sports Network w Polsce nadaje dwa kanały sportowe, jednak nadawca ma już w planach uruchomienie trzeciego. Rozwijana będzie również autorska publicystyka.

Chcemy się dalej rozwijać, już wkrótce zmieniamy siedzibę, nasi widzowie mogą spodziewać się, że przed, w trakcie i po meczach będziemy prowadzić studio. Do tego w planach mamy otwarcie trzeciego kanału, więc w Eleven będzie można znaleźć jeszcze więcej meczów i innych wydarzeń sportowych – mówi na łamach Sport.pl Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy Eleven Sports Network.

Szefowie Eleven Sports Networks pragną, aby ich kanały były wśród najlepszych. Zapowiadają, że w ciągu najbliższych miesięcy w ramówce mogą pojawić się kolejne dyscypliny sportowe, a niewykluczony jest także udział w kolejnym przetargu na prawa do Ekstraklasy.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *