0

Serie A przez kolejne trzy sezony w Eleven Sports

Włoska liga piłki nożnej, czyli Serie A, będzie przez kolejne trzy sezony pokazywana w telewizji Eleven Sports. To kontynuacja polityki stacji Eleven, która transmituje mecze popularnej wśród polskich kibiców ligi od 2015 roku, a więc od początku swojej działalności w Polsce.

Transmisje meczów ligi włoskiej zajmują bardzo ważne miejsce na naszych antenach od samego początku obecności Eleven Sports w Polsce. Najwyższy poziom sportowy i obecność wielu reprezentantów Polski stawia Serie A TIM w czołówce najchętniej oglądanych rozgrywek w naszym kraju, dlatego cieszymy się, że będziemy je relacjonować fanom calcio przez kolejne trzy lata – powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu Eleven Sports w Polsce.

W lidze włoskiej występuje wielu reprezentantów Polski, na czele z: Piotrem Zielińskim, Wojciechem Szczęsnym, Bartoszem Bereszyńskim i Kamilem Glikiem. Kibice mogą również oglądać wielkie gwiazdy światowego futbolu: Cristiano Ronaldo, Romelu Lukaku, Zlatana Ibrahimovica, Lorenzo Insignie i Ciro Immobile.

Eleven Sports ma także w swojej ofercie magazyny poświęcone lidze włoskiej oraz programy studyjne, takie jak „Eleven Gol Live”, „Eleven Gol” i studia meczowe, w których omawiane są najnowsze wydarzenia na boiskach.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *