0

Ultraliga w Polsat Games

Polsat Games będzie transmitował zawody Ultraligi, czyli e-sportowe zmagania zawodników League of Legends z Polski i krajów bałtyckich. Transmisje na żywo z zawodów będzie można oglądać we wtorki i środy od godz 16:40 równolegle w Polsat Games i w internecie na platformach Polsat Box Go, Twitch.tv i YouTube. Na zwycięzców czeka pula nagród o wartości 100 tys. zł.

Od nowego sezonu Ultraliga zyskuje status rozgrywek międzynarodowych. 11 stycznia topowe drużyny z Polski i krajów bałtyckich rozpoczną walkę o tytuł mistrzowski, zaproszenie do europejskiego turnieju EU Masters oraz nagrody pieniężne z puli wynoszącej 100 000 złotych. Liczba zespołów rywalizujących w Ultralidze wzrosła z 8 do 10. W związku z tym faza zasadnicza rozgrywek wydłuża się o dwie kolejki, zaś każda z nich oznacza dla widza aż pięć spotkań na żywo. Oprócz znanych już fanom drużyn Illuminar Gaming, AGO Rogue, devils.one, Gentlemen’s Gaming, Komil & Friends oraz Team ESCA Gaming o tytuł mistrzowski powalczą też polskie Forsaken, litewska formacja Topo Centras Iron Wolves, serbskie Zero Tenacity oraz pochodząca z Włoch organizacja Goskilla.

Ogłoszone zmiany to nie tylko wyraz rozwoju FRENZY jako organizatora rozgrywek, ale również impuls dla społeczności graczy oraz kibiców w Polsce i w krajach bałtyckich. Wysoka jakość produkcji i europejski poziom rywalizacji od zawsze były synonimami Ultraligi. To się nie zmieni. Czeka nas za to jeszcze więcej emocji, otwarcie się na zagraniczną publikę i międzynarodowa walka już na poziomie regionalnym – mówi Marcin Kilar, Dyrektor Zarządzający FRENZY.

Zmagania uczestników turnieju komentować będą: Michał „Avahir” Kudliński, Tomasz „TheFakeOne” Milaniuk, Tomasz „Magvayer” Filipiuk, Michał „Myha” Francuz oraz Mikołaj „Silv4n” Sinacki. W tym sezonie dołączą do nich także: Piotr „CzarnyPiotruś” Barański i Wojciech „Bezi” Wróbel. Organizacją Ultraligi i produkcją transmisji zajmuje się dom produkcyjny FRENZY, który realizuje topowe, e-sportowe wydarzenia w Polsce.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *