0

Tenisowe gwiazdy w Eurosporcie

Koronawirus daje się we znaki gwiazdom sportu, tenisowe turnieje rangi ATP i WTA zostały odwołane. W zamian możemy jednak śledzić turnieje pokazowe i charytatywne, które odbywają się przy zamkniętych trybunach.

Summer Adria Tour to wydarzenie, organizowane przez Fundację Novaka Djokovicia, w którym wystąpi sam fundator, a oprócz niego Austriak Dominic Thiem, Bułgar Grigor Dimitrow, a także Chorwaci Marin Cilić i Borna Corić. Stacja Eurosport 2 będzie transmitowała ten turniej, w dwóch rundach w Belgradzie (13-14 czerwca) i Zadarze (20-21 czerwca).

Ultimate Tennis Showdown to turniej organizowany przez Patricka Mouratoglou, trenera tenisowych gwiazd. Zagrają w nim m.in. Grek Stefanos Tsitsipas, Dominic Thiem, Włoch Matteo Berrettini, Belg David Goffin i Kanadyjczyk Felix Auger-Aliassime. Od 13 czerwca Eurosport 1 pokaże codziennie na żywo dwa mecze z tego turnieju – o 17:15 i 18:30.

Ostatnim z turniejów jest rozgrywany pod koniec czerwca w Londynie Schroders Battle of the Brits, charytatywne wydarzenie, organizowane przez Jamiego Murraya. Wystąpi w nim Andy Murray, Dan Evans i Kyle Edmund.

Turnieje na antenie Eurosportu skomentują dziennikarze i eksperci stacji: Lech Sidor, Karol Stopa, Witold Domański, Marek Furjan, Dawid Olejniczak i Tomasz Wolfke.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *