0

Nowy sezon NHL w Telewizji Polskiej

Rozgrywki najlepszej hokejowej ligi świata będzie można zobaczyć na antenie TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i za pośrednictwem aplikacji mobilnej TVP Sport. W tym roku liga NHL obchodzi swoje stulecie istnienia, Pucharu Stanleya będzie bronić Pittsburgh Penguins.

Fani hokeja będą mogli podziwiać największe gwiazdy tej dyscypliny sportu, takie jak: Sidney Crosby, Jewgienij Małkin, Pekka Rinne, Aleksander Owieczkin, czy Shea Weber. Transmisje spotkań zaplanowano w każdy piątek i sobotę, a mecze będą mogli wybierać widzowie. Komentarz zapewnią znawcy hokeja: Jacek Laskowski, Grzegorz Mędrzejewski i Stanisław Snopek, zaś w roli ekspertów wystąpią: Mariusz Czerkawski, Patryk Rokicki, Adrian Kowal, Michał Ruszel i Piotr Chłystek.

Najbliższa transmisja już w piątek, 6 października, a będą to „derby Florydy”, czyli starcie Tampa Bay Lightning z Florida Panthers. Początek o godz 1:30 w nocy, natomiast wcześniej przypomnienie wydarzeń z poprzedniego sezonu (godz. 0:00) oraz skróty ze spotkań rozegranych w środę i czwartek (godz. 1:00). W sobotę, 7 października dojdzie do rewanżu za ostatni finał – o godz 1:00 w Pittsburghu miejscowi Penguins podejmą Predators z Nashville!

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *