0

Nowy serial Ridleya Scotta jesienią w HBO

Stacja HBO pokaże jesienią nowy serial sci-fi wyprodukowany przez Ridleya Scotta, reżysera takich filmów jak Obcy, Gladiator, czy Marsjanin.

Serial „Wychowane przez wilki” (Raised by Wolves) jest opowieścią o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie, aby zbudować nową ludzką cywilizację. Jak się okazuje, nie jest to proste, z uwagi na religijne konflikty, zagrażające dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii. Ridley Scott wyreżyserował dwa pierwsze z liczącej łącznie 10 odcinków produkcji, stając po raz pierwszy za kamerą amerykańskiego serialu telewizyjnego.

W serialu wystąpią: Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Jordan Loughran, Matias Varela , Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong i Travis Fimmel.

Serial został wyprodukowany przez Scott Free Productions, jego producentami są Ridley Scott, Aaron Guzikowski, który jest również twórcą i scenarzystą serialu, David W. Zucker, Jordan Sheehan, Adam Kolbrenner i Mark Huffam.

Premiera serialu „Wychowane przez wilki” odbędzie się 4 września w HBO GO. Serial będzie dostępny od godz. 9.00 rano, natomiast w HBO serial będzie emitowany od 23 października.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *