0

Filmy dokumentalne produkcji National Geographic

Wytwórnia National Geographic Documentary Films rozpoczęła produkcję krótkometrażowych filmów dokumentalnych. Pierwsze filmy zostaną wyemitowane wkrótce na kanale National Geographic.

Premierowe dokumenty to „Przywrócić nadzieję”, wyreżyserowany przez nagrodzonego Oscarem Orlando von Einsiedela i „Nocni strzelcy”, wyprodukowany przez laureatkę Oscara – Joannę Natasegarę – a wyreżyserowany przez debiutującego Alexandra A. Morę. Filmy poruszają ludzkie dramaty z najodleglejszych zakątków świata.

Dokument „Przywrócić nadzieję” (premiera w sobotę 14 grudnia o godz. 23:00 na kanale National Geographic) to inspirująca historia człowieczeństwa i bohaterstwa w zlokalizowanym w Bangladeszu największym na świecie obozie dla uchodźców. Natomiast film „Nocni strzelcy” (premiera w sobotę 14 grudnia o godz. 22:00 na kanale National Geographic) to niewielka grupa zdeterminowanych fotoreporterów, których misją jest ujawnienie prawdziwego kosztu brutalnej kampanii antynarkotykowej prowadzonej przez prezydenta Filipin, Rodrigo Duterte.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *